Elzbieta Liberda

O Nas

Kancelaria Radcy Prawnego Elżbiety Liberda to wiodąca na rynku usług prawniczych firma oferująca specjalistyczną obsługę prawną przedsiębiorców i klientów indywidualnych w wielu dziedzinach prawa.

Przewiń w dół

Każde zlecenie to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy w sposób profesjonalny i terminowy. Nasze usługi dostosowujemy do wymagań i potrzeb naszych Klientów.

Obsługa obejmuje reprezentację stron przed sądami i organami administracji, jak również bieżące konsultacje prawne. Dla naszych Klientów przygotowujemy pisma procesowe takie jak pozwy, wnioski, apelacje czy też inne. Wiedza i doświadczenie pozwalają na profesjonalne doradztwo prawne oraz sukcesy w sporach sądowych.

 Świadczmy stałą i doraźną obsługę prawną dla przedsiębiorców, zarówno tych którzy dopiero zaczynają, jak i podmiotów, które funkcjonują na rynku od wielu lat. Oferujemy pomoc prawną związaną z rejestracją i bieżącą obsługą działalności. Dodatkowo, świadczymy doradztwo inwestycyjne, które pozwala na pozyskanie dodatkowych, lukratywnych źródeł dochodu.

Usługi świadczymy na terenie całej Polski, jak również dla klientów zagranicznych.

Kancelaria działa od 2006 r. i posiada wyspecjalizowane departamenty:

departament kancelarii ogólnej

Wspólna praca funkcjonujących w ramach Kancelarii działów prawnych pozwala na realizację zadań z wielu gałęzi prawa z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości świadczonych usług.

Prawnicy Kancelarii Lex Perfecta to wieloletni eksperci Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej, portali branżowych, portalu znamswojeprawo.pl, lexmonitor.pl, aktywni blogerzy, wykładowcy prestiżowych uczelni, autorzy kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa nieruchomości i szeroko pojętej cywilistyki oraz uznani prelegenci szkoleń. Stale współpracujemy z notariuszami, doradcami podatkowymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi.