Elzbieta Liberda

Prawo Nieruchomości

Radcowie prawni codziennie rozwiązują najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne z obszarów takich jak znoszenie współwłasności, sprawy ze stosunku najmu, zasiedzenia, służebności itp.

Przewiń w dół

Przy Kancelarii działa również Biuro Nieruchomości Liberda Nieruchomości , co gwarantuje praktyczne podejście do sprawy oraz doskonałą znajomość realiów rynkowych.

Zaufali nam zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy powierzając Kancelarii stałe wsparcie prawne, analizę i negocjacje zapisów umów funkcjonujących w branży nieruchomości, przygotowanie dokumentacji wewnętrznej, dochodzenie roszczeń w postępowaniach sądowych i administracyjnych, prowadzenie postępowań przed UOKiK oraz wiele innych spraw związanych z nieruchomościami.

Kancelaria świadczy specjalistyczne usługi w zakresie:

Obsługa deweloperów

Obsługa rynku nieruchomości

Znoszenie współwłasności

Umowy najmu

Eksmisje i czynsze

Zasiedzenia

Służebności

Obsługa spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Zakup udziałów

Co nas wyróżnia?

Znamy praktyczne problemy i potrzeby naszych Klientów – nie ograniczamy się do rozwiązań jedynie sticte prawnych. Świadczymy doradztwo pod kątem prowadzonych przez klientów przedsięwzięć biznesowych. Dbamy o maksymalną optymalizację ryzyka oraz jak najwyższe stopy zwrotu z prowadzonych inwestycji.