Elzbieta Liberda

Zespół

Silny zespół ekspertów z różnych dziedzin prawa sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Łączymy wiedzę, doświadczenie i pasję do naszej pracy przez co cały czas się rozwijamy. Współpracujemy również z notariuszami, doradcami podatkowymi i rzeczoznawcami przez co nasz Klient uzyskuje kompleksową obsługę.

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

— Henry Ford

Przewiń w dół

Elżbieta Liberda

RADCA PRAWNY

Właściciel Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent szkoleń. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Absolwentka Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menedżerskich (Postgraduate Management Studies). Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego – prawo podatkowe.

W życiu zawodowym łączy wiedzę, pasję i doświadczenie. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości. Negocjuje i sporządza kontrakty handlowe dotyczące korzystania z nieruchomości, opracowuje i weryfikuje umowy deweloperskie, udziela merytorycznego wsparcia w procesach sprzedaży i najmu. Prowadzi obsługę prawną spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, developerów. Skutecznie reprezentuje podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych w sprawach sądowych i administracyjnych. Pełni funkcję Vice Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie oraz jest ekspertem prawnym Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Laureatka konkurs Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra.

RADOSŁAW LIBERDA

RADCA PRAWNY

Łączy wiedzę i doświadczenie radcy prawnego i zarządcy nieruchomości przez co przez wielu Klientów określa go jako eksperta. Ceniony także jako szkoleniowiec, doradca i wykładowca.
Reprezentuje klientów przez sądami i organami administracji w sprawach cywilnych, spółdzielczych, mieszkaniowych i administracyjnych.

Praktykę prowadzi także poprzez bieżące udzielanie merytorycznego wsparcia przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie pozwala rozwiązać najbardziej skomplikowane sprawy Klientów.

 

MARIA ANDRZEJEWSKA

ASYSTENKA RADCY PRAWNEGO MENAGER KANCELARII

KATARZYNA OSYPIUK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości lokalowych i komercyjnych. Redaguje i weryfikuje umowy związane z obrotem nieruchomościami, negocjuje warunki kontraktów. Skutecznie sprzedaje, doradza inwestorom, szkoli nowych adeptów na pośredników nieruchomości.

KONRAD GRZEGORCZYK

PRAWNIK

Specjalista w zakresie szeroko pojętego prawa nieruchomości. Doradza klientom przy transakcjach zakupu, sprzedaży, dzierżawy i wynajmu nieruchomości. 

 

Redaguje i weryfikuje umowy związane z obrotem nieruchomościami, negocjuje warunki kontraktów. Ukończył aplikację notarialną. 

PAULINA CZAUSZ

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w wynajmie nieruchomości lokalowych i komercyjnych, a także sprzedaży nieruchomości gruntowych. Przygotowuje wszelką niezbędną dokumentację. Doskonale odnajduje się w interpretacji Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Warunków Zabudowy. Przeprowadza transakcje również w języku angielskim.

PAWEŁ BIELAK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Współpracuje z wieloma firmami w zakresie wynajmu lokali. Specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie lokali mieszkaniowych i usługowych. Posiada duże doświadczenie handlowe oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne. Cechuje go wytrwałość w dążeniu do celu oraz profesjonalizm. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

OLIWIA GISZCZAK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości gruntowych oraz mieszkalnych. Z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdej transakcji. Zawsze dobrze przygotowana i gotowa na nowe wyzwania. Zdeterminowana i konsekwentna w swoich działaniach. W życiu prywatnym studentka i miłośniczka koni.