Elzbieta Liberda

Zespół

Silny zespół ekspertów z różnych dziedzin prawa sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Łączymy wiedzę, doświadczenie i pasję do naszej pracy przez co cały czas się rozwijamy. Współpracujemy również z notariuszami, doradcami podatkowymi i rzeczoznawcami przez co nasz Klient uzyskuje kompleksową obsługę.

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

— Henry Ford

Przewiń w dół

Elżbieta Liberda

RADCA PRAWNY

Właściciel Kancelarii Radcy Prawnego oraz Biura Nieruchomości Lex Perfecta. Wykładowca i prelegent szkoleń. Odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Absolwentka Międzynarodowych Podyplomowych Studiów Menedżerskich (Postgraduate Management Studies). Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego – prawo podatkowe.

W życiu zawodowym łączy wiedzę, pasję i doświadczenie. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie nieruchomości. Negocjuje i sporządza kontrakty handlowe dotyczące korzystania z nieruchomości, opracowuje i weryfikuje umowy deweloperskie, udziela merytorycznego wsparcia w procesach sprzedaży i najmu. Prowadzi obsługę prawną spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, developerów. Skutecznie reprezentuje podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych w sprawach sądowych i administracyjnych. Pełni funkcję Vice Prezesa Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie oraz jest ekspertem prawnym Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Laureatka konkurs Rising Stars – Prawnicy Liderzy Jutra.

RADOSŁAW LIBERDA

RADCA PRAWNY

Łączy wiedzę i doświadczenie radcy prawnego i zarządcy nieruchomości przez co przez wielu Klientów określa go jako eksperta. Ceniony także jako szkoleniowiec, doradca i wykładowca.
Reprezentuje klientów przez sądami i organami administracji w sprawach cywilnych, spółdzielczych, mieszkaniowych i administracyjnych.

Praktykę prowadzi także poprzez bieżące udzielanie merytorycznego wsparcia przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie pozwala rozwiązać najbardziej skomplikowane sprawy Klientów.

 

MICHAŁ JANCZAREK

APLIKANT RADCOWSKI

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Absolwent Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Posiada praktyczne doświadczenie z zakresu obsługi spółek prawa handlowego oraz stowarzyszeń, prawa finansowego, postępowania cywilnego oraz prawa nieruchomości. Karierę zawodową łączy z pracą naukową. Biegle posługuje się językiem angielskim.

KATARZYNA OSYPIUK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości lokalowych i komercyjnych. Redaguje i weryfikuje umowy związane z obrotem nieruchomościami, negocjuje warunki kontraktów. Skutecznie sprzedaje, doradza inwestorom, szkoli nowych adeptów na pośredników nieruchomości.

KONRAD GRZEGORCZYK

PRAWNIK

Specjalista w zakresie szeroko pojętego prawa nieruchomości. Doradza klientom przy transakcjach zakupu, sprzedaży, dzierżawy i wynajmu nieruchomości. 

 

Redaguje i weryfikuje umowy związane z obrotem nieruchomościami, negocjuje warunki kontraktów. Ukończył aplikację notarialną. 

PAULINA CZAUSZ

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w wynajmie nieruchomości lokalowych i komercyjnych, a także sprzedaży nieruchomości gruntowych. Przygotowuje wszelką niezbędną dokumentację. Doskonale odnajduje się w interpretacji Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Warunków Zabudowy. Przeprowadza transakcje również w języku angielskim.

PAWEŁ BIELAK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Współpracuje z wieloma firmami w zakresie wynajmu lokali. Specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie lokali mieszkaniowych i usługowych. Posiada duże doświadczenie handlowe oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne. Cechuje go wytrwałość w dążeniu do celu oraz profesjonalizm. Jest licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

OLIWIA GISZCZAK

SPECJALISTA DS. NIERUCHOMOŚCI

Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości gruntowych oraz mieszkalnych. Z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdej transakcji. Zawsze dobrze przygotowana i gotowa na nowe wyzwania. Zdeterminowana i konsekwentna w swoich działaniach. W życiu prywatnym studentka i miłośniczka koni.